MAITAKE - Trsovnica lupeňovitá extrakt - 90 kapsúl

8594167650038

Maitake - Trsovnica lupeňovitá (Grifola frondoza) podporuje imunitu, detoxikuje pečeň, normalizuje látkovú výmenu, znižuje krvný tlak a hladinu cukru. Veľmi účinná je Maitake pri liečbe rakoviny pre svoje metastatické vlastnosti. Stimuluje imunitný systém celkovo, ako aj imunitný systém buniek pacientov s nádorovým ...

Viac detailov

7 položky

na sklade

CZK 690.00 s DPH

Detaily

Maitake - Trsovnica lupeňovitá extrakt z huby - 90 kapsúl

MAITAKE extrakt z huby - 90 kapsúl

Složení

1 tableta obsahuje : Extrakt houby Maitake 0,15g; kyselina askorbová 0,01g; přídatné látky 0,09g: bramborový škrob, mikrokrystalická celulóza, laktóza, stearan vápníku.

Zpátky nahoru

Slovenský názov

Trsovnica lupeňovitá

Späť hore

Polska nazwa

Żagwica listkowata

Powrót do góry

 

Popis

Maitake - Trsovnica lupeňovitá (Grifola frondoza), další názvy Sírovec, Hui shu hua, roste i v našich lesích a v lesích celého mírného pásma severní polokoule. Parazituje zejména na dubech a sbírá se v září a v říjnu, ovšem najít ji v přírodě je velká vzácnost, proto naleziště byla oslavována tancem a dědila se v rodu z generace na generaci, udržována v tajnosti před ostatními. Odtud také její přezdívka „tančící houba“. Houba byla dobře placena a sběrači se stávali boháči.

V Asii byla Maitake používána tisíce let jako koření, čaj či do polévky. Italové tuto chutnou houbu používají k těstovinám a naloženou s olivovým olejem a vinným octem.

Před 30 lety se stala tato houba předmětem klinických studií k léčení různých nemocí, hlavně rakoviny kvůli obsahu beta-glukanů. 

Zpátky nahoru

Léčivé účinky

Maitake má výrazný efekt při léčbě trávicího systému. Vynikající na léčbu zánětu žaludku, při žaludečních vředech, chronické gastritidě a rakovině střev.

Tato houba v kombinaci s chemoterapií zvyšuje účinnost nižších dávek léků, podporuje imunitu, detoxikuje a chrání játra, proti hepatitidě a HIV, přispívá k normalizaci látkové výměny, snižuje krevní tlak, při chronické únavě, při redukční dietě, při vyčerpanosti organismu, slabosti, podrážděnosti. 

Má hypoglykemický účinek, který jistě ocení lidé s vysokou hladinou cukru v krvi a diabetici. Houba má schopnost regulovat hladinu glukózy, inzulínu, hladinu cholesterolu a je velmi účinná při hubnutí. 

Velmi důležité je využití Maitake při léčbě rakoviny. Mnoho studií a výzkumů ukázalo, že Maitake má metastatické vlastnosti a působí silně protirakovině. Dokáže stimulovat imunitní systém jak celkově, tak imunitní systém buněk u pacientů s nádorovým onemocněním. Impozantní účinek vědce ohromil. Maitake velmi účinně brzdí růst rakovinných buněk a může spustit apoptózu (zabíjení různých typů nádorových buněk vlastním imunitním systémem) a má silný kancerostatický efekt i při vzniklých metastázách. Zmírňuje rovněž následky chemoterapie a radioterapie. Může podpořit náš organismus, když jsme již z nemoci unaveni a oslabeni a veškerá léčba medikamenty nás vyčerpává.

Tyto nenahraditelné účinky byly nejvíce prokázány při těchto typech rakovin : rakovina prsu, močového měchýře, prostaty, nádory mozku a plic.

Stejné protirakovinné účinky se prokázaly i při léčbě psů – Maitake dokázala pomoci nejednomu pejskovi dostat se ze spárů této zákeřné nemoci.

Zpátky nahoru

Účinné látky

Houba Maitake je bohatá na minerály, vitamíny B2, D2 a niacin, obsahuje vlákninu, betaglukan a známé antioxidanty .
Betaglukan je unikátní, přírodní, komplexní polysacharid schopen podporovat obranné reakce organismu proti baktériím a parazitům. Aktivuje makrofágy k odstraňování buněk poškozených radiací, funguje jako silný antioxidant odvádějící všechny škodlivé látky z těla. Zabezpečuje dokonalou detoxikaci organismu. Betaglukan dále zlepšuje krvetvorbu, snižuje cholesterol, normalizuje hladinu cukru v krvi, zlepšuje regenerační procesy a produkuje protilátky zaměřené na nádorové buňky.

Zpátky nahoru

Vlastnosti

Antioxidant, metastatikum, detoxikant, antihypoglykemikum, imunostimulant.

Zpátky nahoru

Doporučuje se při

 • protirakovinná houba, v kombinaci s chemoterapií zvyšuje účinnost nižších dávek léků
 • brzdí růst nádorů - spouští proces odstranění rakovinných buněk vlastní imunitou
 • oslabená imunita
 • detoxikace a ochrana jater
 • hepatitida
 • HIV
 • přispívá k normalizaci látkové výměny
 • snižuje krevní tlak
 • chronická únava
 • hemeroidy
 • diabetes
 • zdroj vitamínů B2, D2 a niacinu
 • při hubnutí
 • upravuje trávení

Zpátky nahoru

 

Užívání a dávkování

1 tableta 3x denně mezi jídlem nebo při jídle.

Zpátky nahoru

Vedlejší účinky

Není určena dětem. Nevhodná pro těhotné a kojící ženy.

Zpátky nahoru

Při závažných onemocněních je lékařská pomoc nevyhnutelná a omezit se v takových případech na léčení svépomocí může být životu nebezpečné. Rady a doporučení, se kterými se setkáte na těchto stránkách, tedy v žádném případě nemají nahradit lékaře. Jejich cílem je spíše prevence různých onemocnění, rozšíření všeobecných znalostí a informování o významu přírodních léčivých sil, aby si čtenář v případě potřeby mohl sám pomoci jednoduchými a přirozenými prostředky.

 

Recenzie

Napíšte svoj názor na tento tovar

MAITAKE - Trsovnica lupeňovitá extrakt - 90 kapsúl

MAITAKE - Trsovnica lupeňovitá extrakt - 90 kapsúl

Maitake - Trsovnica lupeňovitá (Grifola frondoza) podporuje imunitu, detoxikuje pečeň, normalizuje látkovú výmenu, znižuje krvný tlak a hladinu cukru. Veľmi účinná je Maitake pri liečbe rakoviny pre svoje metastatické vlastnosti. Stimuluje imunitný systém celkovo, ako aj imunitný systém buniek pacientov s nádorovým ...

6 iných výrobkov v rovnakej kategórii: